[]

baslik id'si - eksisozluk

eksisozluk'te başlıkların bir id'si var ya da biz o id'lerle başlığa ulaşabiliyor muyuz?

url'de başlıkların sonuna bir numara geliyor, nedir bu?
örnek:
eksisozluk.com

 
evet o başlık id'si.
kendisinden önceki kelimelerin hiçbir anlamı yok başlığa ulaşmada.

https :// eksisozluk.com/ buraya-ne-yazarsan-yaz-fark-etmez --5897809

düzeltiyorum: böyle bir şey yok şu anda. eskiden vardı.
  • işimdeyim gücümdeyim  (05.01.19 18:48:25 ~ 19:47:35) 
O başlık id kodlara yön vermek için konulmuş olabilir. Mesala o idnin sonuna ?a=çaylaklar yazarsan o başlıkta yazan çatlakları görürsün.


  • musmus  (05.01.19 18:48:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.