[]

Google Mapste mekanla ilgili yaptığım olumsuz yorum silinir mi?

Terzi hakkında böyle bir yorum yaptım: "Pantolonumun yapılmış hali 4 parmak daha uzundu, iyi ki potluk yapmasın demiştim, demesem galiba 2 karış daha uzun bırakılacaktı sanırım. Daha başka açıklama yapmaya gerek yok bunun üzerine."

Bu yorum silinir mi şikayet yerse dükkan sahibi tarafından, küfür yok-argo yok?

Adamla tartışmadım bile aldım çıktım pantolonu. Böyle bir rezillik olamaz.

edit: hayatımda ilk defa google mapste yorum yaptım, o derece yani.

 
sildirebiliyolar. geçen aylarda ekşide gündem olan bir şey vardı, balık hafızam unuttu tabii. gidip yüzlerce kişi mekanın google mapsteki yerine olumsuz yorumlar yazmaya başlamıştı. geneli de eleştiriydi öyle küfür yoktu. ertesi gün bi baktık yarısı silinmişti. olay neydi ya dur bi bakıyım geliyim


  • windows95  (05.01.19 17:38:36) 
Babam ve abim terziydi. Müşterinin paöa ölçüsünü almak gerçekten derttir. Ölçüyü alıp getiren müşteriler genelde yanlış alır terziye suç atarlar. İstediğiniz uzunluktan farklı yapma ihtimali çok düşük. Mesela ölçü alırken belde tutlan yer giyilen ayakkabı çok önemli. Bence yorum Yazmak yerine anlatıp düzeltmesini istemeliydiniz sorun onlardaysa zaten düzeltirler :)


  • coldcoffee  (05.01.19 17:51:59) 
Pardon da hata sende. Alacaksın deneyeceksin, uymadıysa bu uymadı diyeceksin. Yorum yazmak nedir Google Maps'e. Biri bana böyle yapsa ayar dolu yorum girerdim cevap olarak altına.


  • bos gezenin bos ustasi  (05.01.19 18:02:32) 
@coldcoffee Paçayı ben almadım, giydim orada adamın kendisi aldı. Özellikle dedim potluk yapmasın. Ayağımda da tabi ki ayakkabı vardı. Yapılmış halinde tekrar 4 parmak daha uzunluk vardı.

Baktım google mapste başkası da yorum yazmış, kendi diktiği paça açıldı 1 haftada, gittim düzeltsin diye tekrar para talep etti diye. Birisi de hırsız yazmış. Terzide sıkıntı var demek. Benim de acelem vardı o yol üstü diye oraya gitmiştim.
  • Cesario  (05.01.19 18:12:00 ~ 18:14:51) 
Bence silinmiyor veya başka neden bulmak lazım. Çünkü hukuk bürolarında bile kötü yorum görmüştüm. Mahkeme kararıyla bile sildirmemiş adamlar. :)

Bence iyi yapmışsınız. Terzi, kuaför vs. gibi işlerde Google yorumları çok önemli. Bilmediğim bir yerde açıp Google'dan bakıyorum çünkü başka yapacak bir şey yok.
  • nickini vermek istemeyen uye  (05.01.19 18:51:19) 
Yeterli sayıda kullanıcı tarafından 'uygunsuz' olarak işaretlenirse kaldırılır.

Yeterli sayıda kullanıcı tarafından 'faydasız' olarak işaretlenirse aşağılara iner ya da kaldırılır.
  • Etanglement  (05.01.19 18:59:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.