[]

Kablonet

Online işlemlerde kota bölümünde 100 GB sınırsız yazıyor. Aknyi kaldırıp sözlükte konuşulan astyi mi getirdiler ?
 
hayır. 19:00 24:00 arasında da 100 mbit hızımı alıyorum. ast'li tarifelerden alınırsa dedikleri saat aralığında hızı düşürürler.

şahsi fikrimce kablonet'in yaptığı süper bir şey olmasa da bence makul.
  • washe  (05.01.19 13:21:39) 
2 yil boyle mi kullancaz acaba taahhut bitene kadar


  • Take it away honey  (05.01.19 13:48:16) 
Müşteri hizmetlerinin verdiği bilgiye göre 1.1.2019 öncesinde aknli olarak taahhüt verenler, taahhütleri boyunca tarife değişikliği yapmadıkları sürece herhangi bir kısıtlama/kota olmadan tarife hızını sınırsız kullanacaklar.


  • sumuklurakun  (05.01.19 14:38:34) 
2 sene uzattim ben 24mbit 55 tl. yeni tarifler onlar. eskilerin isimleri farklı hep. kablonet kalb ben


  • hasmetizm 2046  (05.01.19 16:51:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.