[]

Dişi kediyi çiftleştirmek ?

---ÖN NOT---
---Şu an için kısırlaştırmaya karşıyım.---

Sanırım dişi ile erkek bi süre beraber kalmalı çiftleşmeleri için. Eğer böyleyse ne yapalım ?. Bizimki tekir diye kimse kedisine layık görüp de çiftleştirmiyor erkek kedisiyle.
Bir tane de erkek kedi mi sahiplensem diyorum. Doğurunca ilerde yavruları + bunlar yaşarlar evin içinde, ondan sonra da kısırlaştırırım.

 
kedilerde anne baba ve çocukları diye bir şey yok. o yavulardan erkek olanlar 6 ayı geçmeye başladığında anne ile çiftleşmeye dişi olanları da erkek (baba) çiftleşmeye çalışacak. bir batında 4 tane doğarsa 6 kediniz olacak. bunu yapacağınıza 5 tane daha sokak kedisi sahiplenin. şu "anneliği tatsın" saçmalığını da düşünmeyin öyle bir şey varsa.


  • i dont know i dont care  (07.01.19 00:04:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.