[]

Ekol hukuk bürosu/türk telekom

Bir kaç gündür eşimin telefonuna rahmetli kayınpederimin üzerine olan hatların borcu nedeniyle icra takibi başlatılacağı belirtilen ekol hukuk bürosundam mesajlar geliyor. Kayınvalidem telekom şubesinden bir borcu ödemiş ama bir mesaj daha geldi. Adam öleli 8 sene olacak ve bu zamana kadar ne eşime ne kayınvalideme borç ile alakalı bir kağıt vs gelmemişken şimdi bu mesajlar ne ayak anlamadım. Dolandırıcılık yöntemi olabilir mi?
 
Olabilir. Olmayadabilir. Bunu borcun nedenini öğrenmek için arayıp öğrendiğinde söyleyebiliriz. Kanunen zamanaşımı süresi 10 yıl. 10 yıl dolmadan istenebilir.


  • trajikomix  (04.01.19 20:15:38) 
kayinpederinizin odenmeyen borcunu hukuk sirketi devralmış, bir sekilde tahsil etmeye çalışıyorlar. Kayinpederinize ulasamadiklari icin yakin akrabalardan o ucreti tahsil etmeye çalışırlar. Aldırış etmeyin, odeme de yapmayin hicbirsey olmaz. Eger mesajlardan rahatsiz oluyorsaniz hukuk burosunu arayip telefon kaydinizi benimle bir ilgisi yok diyerek sildiriniz. Bu konuda tecrubeliyim. Ekstra bir tavsiye gerekirse ozelden yardimci olabilirim. Aldris etmeyin, İciniz rahat olsun.


  • hepbiarayisicinde  (04.01.19 20:36:03) 
Erol olmasın sakın ? Ekol hukuk mu?
Erol ise ve ankarada ise arayıp görüşün, düzgün cevaplar veren bi sekreterleri var.
İstanbulda benzer numaraları aradığımda call center olduğunu ve açık bir icra dosyası olmadığını anlayıp bu şekilde taciz edemeyeceklerini anlatmıştım bi daha aramadılar
  • photo85  (04.01.19 20:45:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.