[]

Ehliyet için aldığım sağlık raporu hakkında?

1)Aile hekiminde 31 aralıkta muayene oldum ve çıktı aldım, göz doktoruna sevk etti. 4 ocakta da göz doktoru imza attı o kağıda. Raporun tarihi 31 aralıkta mı 4 ocakta mı başlamış oldu?

2)Bu rapor ile max kaç ay içinde ehliyet kursuna yazılabilirim? Aile hekimi kişiye göre değişiyor kimine 1 ayda kimine 3 ayda gidiyor dedi.

Benim miyop+astigmat var gözde. Bu rapor kaç ay geçer max.?

 
sağlık raporu 6 ay geçerli diye biliyorum.


  • karayel  (04.01.19 19:21:11) 
@karayel Her hastalığın geçerlilik süresi farklı olabilir. Benim raporda sıkıntı olan tek şey gözlükle ya da lensle kullanabilir yazıyor. Kursu açıp sorcam. 1 aydan sonra geçerli olmuyorsa sıkıntı, hemen yazılmak zorunda kalırım.


  • Cesario  (04.01.19 19:36:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.