[]

kedi çiftleşmesi

erkek kedimin çiftleşmesi için eve dişi getirdik. dişi kur yapıyor bişeyler bişeyler ama erkek üstüne çıkınca bence tahminen içine girince tıslıyor ve erkeği üstünden atıyor, attıktan sonra kur yapmaya devam ediyor. yani bu dişi hem kur yapıp hem niye itiyor? acaba biz evde yokken yaptılar mı? erkek sürekli dişinin dibinde bir an kızı rahat bırakmıyor, resmen darlıyor kızı, yakalayınca da üstüne biniyor hemen, kız bunalmış olabilir mi?
çiftleştiler mi nasıl anlayacağız? çiftleştilerse erkek hala çok istekli, neden isteği bitmiyor? son olarak hamile kaldığını nasıl anlarız? veterinere götürsek hemen anlar mı daha erken mi?
kediler chinchilla. erkek 14 aylık dişi 18 aylık.


 
bu soruya uyuz olduğum için cevap vermeyeceğim. umarım kimse de vermez.
sevgili mod: buyur sil cevabımı.

  • i dont know i dont care  (05.01.19 11:21:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.