Ekşi Sözlük üzerinden Ekşi Duyuru'ya ulaşamamak

Eskiden, Ekşi'de sub-etha bölümünden Ekşi Duyuru'ya ulaşabiliyorduk tek tıkla, ama şimdi olmuyor. Yani yine Duyuru'nun adı logosu filan duruyor da üzerine tıklanamıyor. Öyle olunca da Ekşi hesabımızla giremiyoruz buraya. Sırf bu yüzden yeni hesap açmak zorunda kaldım burada.

Nedir tam olarak olay, bilen var mı?

ne alakası var? giriş ekranında sözlük yazarıysanız tıklayın bölümü var.

s3.eksiup.com
  • killerbee  (02.01.19 15:02:51 ~ 15:04:08)
@killerbee, oraya tıklayınca yukarıda bahsini ettiğim ekşi sözlük içerisindeki sub-etha denilen alana yönlendiriyor. Başka bir şey olduğu yok.

  • Connor  (02.01.19 15:10:32)
Ben de ayni sorunu yasadim. Belki de caylak oldugum icindir dedim buradan yeni uyelik aldim.

  • hepbiarayisicinde  (02.01.19 15:11:50)
şu an aktif olan 30dan fazla sözlük yazarı bar burada. onlar sorun yaşamıyor sen yaşıyorsan sende bir sorun olabilir browser vs vs.

ikincisi çaylaklar sözlük hesaplarıyla duyuruya giremezler.
  • killerbee  (02.01.19 15:12:51)
Tarayıcınızda kullandığınız addon'lardan kaynaklı bişeyler olmasın? Az önce oradan girdim ben.

  • mentat  (02.01.19 15:14:27)
Sorun şu ki, sub-etha'da Duyuru'nun logosu var ama üzerine tıklanamıyor. Chrome kullanıyorum, eskiden de öyleydi ve bir sorun olmuyordu. Dediğin gibi burada ekşi yazarları gördüm, onlar nasıl ulaşmışlar buraya, onu bilemiyorum.

  • Connor  (02.01.19 15:16:03)
ben de girebiliyorum. taa sözlüğün arayüzünün değiştiği zamanlarda öyle bi sorun oluşmuştu ama düzeldi sonradan. bu linke tıklayınca oluyor mu peki?

eksisozluk.com
  • tepedeki psychedelic adam  (02.01.19 15:16:47)
@mentat, haklısın. Sorun bu olabilir. Çünkü AdBock kullanıyorum ben, sanırım ondan kaynaklanıyor olabilir.

  • Connor  (02.01.19 15:17:48)
Ben girebiliyorum. Sorun sizde olabilir +1

  • windowsguvenlikduvari  (02.01.19 15:19:45)
Hobaa oldu tamamdır. @mentat'ın dediği gibiymiş. AdBlock'u durdurunca, Duyuru'nun linki tıklanabilir hale geldi.

Teşekkürler süperman!
  • alessandro del pieroglu  (02.01.19 15:21:03)