[]

Doktora tez çalışması kapsamında bir anket için yardım hk.

Merhabalar arkadaşlar,

Portekiz'de Coimbra Üniversitesi'nde Sosyoloji Ana Bilim Dalında yürüttüğüm Doktora Tez Çalışmam için yardımınıza ihtiyacım var. şu aşamada örneklemimde kadın kotam doldu. erkek bireyler yardımcı olabilirse çok makbule geçerdi.

Çalışmamın amacı "Sağlıklı Yaşam Önerilerinin" Sağlık Davranışları, Algısı ve Kararları üzerindeki etkilerini incelemektir. Pilot çalışma kapsamındaki bu anket yaklaşık 4-5 dakika sürmektedir. Özel bir bilgi alınmamaktadır.
Çalışmamın ayrıntıları aşağıdaki adreste yer almaktadır.
www.uc.pt
Araştırmaya katılarak yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

docs.google.com

not: çok sayıda dönüş geliyor ve bu gerçekten çok büyük bir motivasyon ve gelişme sağlıyor. yardımlarınız ve samimi yorumlarınız için çok teşekkür ederim ekşi/ekşiduyuru ahalisi. her daim yardıma koşan güzel insanlar var.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.