[]

Kediler insanları neden yalar ?

Birinci sb.
İkinci soru; neden ön patilerin tırnaklarını saça geçirip karnını yüze dayar ?. 2-3 dakika öpüyorum karnını sonra gidiyor yarım saat sonra koşa koşa gelip aynısını yapıyor. Hatta ayaktaysam yanıma gelip arka ayakları üstüne kalkıp kollarını uzatıyor çocuk gibi. 
Kedi işte. Onun da seni sevme şekli böyle demek. Keşke kedim olsa da o dediklerini yapsa, ben de mıncıklasam <3

Yalamaya gelince. Benimkiler el kremimi çok seviyorlardı. Sürdüğüm zaman ikisi birden koşup elimi yalıyorlardı. Yani kedi işte. Özledim bak.
  • pati  (02.01.19 07:26:57) 
Cildindeki tuzlu-yağlı tat onların hoşuna gider.
Seni temizlemeye de çalışır, sevdiklerine yaptığı gibi.
Durmaksızın yalaması da cildimizde sürekli salgı olduğu içindir.
Aldığı tat gittiğinde, bırakacaktır. Fakat salgı durmadığı için o da devam eder.
  • Etanglement  (02.01.19 11:41:41) 
Sanırım temizliyorlar ve kendi kokularını bırakıyorlar sonra, bizimkiler özellikle saç boyatınca koklayıp yalıyor, galiba boyadaki amonyak Vs başka kedilerin idrar kokusu olabilir diye düşünüp bakın bu benim malım diyor. Eve gelen misafirlerden de sevdiği olursa yalayıp helalimsin diyor.


  • tepsi degilim ben  (02.01.19 13:37:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.