[]

Kedinin Birden Yere Yatması

2 yaşında, dişi ve kısır. Beni gördüğünde bazen yere yatıp yavaşça bir iki tur dönüyor. Olayı ne? Maması suyu falan var.
 
kendini sevdirmek istiyor. en azından arkadaşlarımın kedisi bunu yapıyor. gelin biraz benimle ilgilenin demek oluyormuş.


  • interview with the vampire  (02.01.19 00:16:01) 
Abi kedi bu, her hareketini de sormayin artik.
Cani donmek istemistir donmustur.

  • acemi  (02.01.19 00:16:59) 
İlgi istiyor, beni sev diyor.


  • esse classic  (02.01.19 00:21:44) 
Bizim kapinin onunde takilan kedi de aynisini yapiyor. Karakter meselesi, cok da takilmamak lazim. cani donmek istiyor olabilir harbiden.


  • stavro  (02.01.19 00:35:02) 
Hahaha,o ne ki, apartman kapısındaki kedicik, kereste, takla bile atıyor. Şöyle sağlama sevmenizi istiyor.


  • SiyamkedisiZorro  (02.01.19 08:13:46) 
Tam o an sevdiğinde kalkıp gidebilir de. Kedi işte.


  • baal  (02.01.19 10:00:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.