[]

kadıköy civarı bir ay kalınacak ev?

akrabalarım sağlık sebepleriyle bir aylığına istanbula gelecek. 3-4 kişi gelecek oldukları için bende veya başka bir yakınlarında kalmak istemiyorlar ne kadar ısrar etsem de.. bu sebepten dolayı benden 1 ay boyunca kalabilecekleri bir yer bulmamı istediler. bir ev kiralamak istiyorlar rahat etmek adına. airbnb'den baktım ama başka seçenekler var mıdır diye bir de buradan sorayım dedim.

lokasyon: kadıköy civarı
günlük maksimum limit: 350 tl

 
airbnb'de tarihleri aylık yapınca aylık indirim çıkıyor. günlük 350'den çok ucuza iyi evler bulunur. başka yere bakmaya gerek yok. bence.


  • kamile necaset  (01.01.19 20:16:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.