[]

Tuhaf hisler

Evde sıkıntılı, yapmam gereken bir şeyler yarım kalmış gibi, içimde sanki hidrojen bombası patlamış da o enerjiyle dünyayı dümdüz edebilecek güce sahip gibi, hayatımda hiçbir şey stabil değil-her şey bir anda tersine dönecek gibi hissediyorum.
Evet, hepsini aynı anda hissediyorum. Sizde de oluyor mu ? 
Olmuyor.


  • j r r tolkien hayrani  (31.12.18 22:14:13) 
Oluyor; Hatta şu an öyle. Geçmiyor da kolay kolay.


  • Tekerikirikbavul  (31.12.18 22:17:02) 
Oluyor, çoğu zaman öyleyim. Sevdiklerimi arayıp herkesin iyi oldugundan emin oluyorum, yaptığım yapacağım işleri gözden geçiriyorum, ne kötü gidebilir diye sorup bulamazsam bir sorun olmadığına ikna ediyorum kendimi.


  • curukturpkokusu  (31.12.18 22:18:47) 
oluyor. kendi kendine geçiyor.


  • pati  (31.12.18 22:20:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.