[]

Triküspit Atrezisi hastası bebek için bağışlarınızı bekliyoruz

Eric ve Tarrah benim şahsen tanıdığım, seneler önce İstanbul'a gelip de soframızı da paylaşmışlığımız olan, Georgia eyaletinde yaşayan Amerikalı iki genç. İkinci bebekleri için triküspit atrezisi teşhisi kondu. Kalbinin yarısı işlevini yerine getiremeyen bebeğe biri hemen doğum sonrası, biri dört-altı ay içinde, biri de iki ila dört yaş arasında en az üç cerrahi operasyon yapılması gerekiyor. Çoğu durumda kalp nakli gerekebiliyor.

Çiftimizin ekonomik durumu zaten senelerdir kötü durumdaydı. Nihayet Eric düzenli çalışabileceği bir iş ortamı bulmuştu ve aile tam işlerini yoluna koymaya başlamıştı ki şimdi de böyle bir durumla karşı karşıya kaldılar. Pek kimleri kimseleri yok açıkçası kendilerine maddi destekte bulunabilecek ve an itibariyle gereken miktardan çok uzaktayız.

Olur da duyurudan tek bir kişi bir dolar bağışlasa dahi bu duyuru işlevini yerine getirmiş olacaktır. Her ülkeden kendi kredi kartınızla aşağıdaki linkten bağışta bulunabilirsiniz:

gf.me

Çifti şahsen tanıyorum ve durumdan direkt olarak haberdarım. Aklınızda herhangi bir soru yahut şüphe kalırsa bana sormaktan çekinmeyin. Moderatörlerden ricam bir müddet yukarıda tutmaları duyuruyu.

Not: Bir yardımsever için, yardım edeceği insan eğer yardıma muhtaçsa; ırkı, milleti, dini gibi ayrıntıların önemli olmaması gerekiyor ama ben yine de belirteyim burada ki sonra sürprizle karşılaşmış olmayın; çiftimiz doğma büyüme amerikalı ve islam dinine mensuplar.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.