[]

Astoria İş Merkezi için metrobüste M.köy mü Z.kuyu'da mı inmem gerek?

Arkadaşlar Mecidiyeköy durağında inip mi yürümeliyim yoksa Zincirlikuyu durağında mı inip yürümem gerekiyor?

Metroya inerken alt geçiti kullanıp astoria tarafına çıkabilir miyim? Çok karışık geliyor oralar bana labirent gibi.


 
İki taraftanda aynı mesafede yürürsün. Belki zkuyu bi tık daha yakındır.


  • karayel  (27.12.18 19:00:02) 
zincirlikuyu.


  • scudman1  (27.12.18 19:39:08) 
zincirlikuyu durağında inip gayrettepe'den çıkacaksın. istikametin karanlıkta diyalog olsun, oraya sorarsan doğru merdivene yönlendirirler.


  • evde liyakat kalmamis  (27.12.18 19:59:05) 
Zincirlikutu bir tik daha yakin gibi ama cok az fark var.


  • stavro  (27.12.18 20:30:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.