[]

Sokakta kalmak üzere olan yavru kediye yuva!!

alman iş arkadaşımın ricası üzerine yazıyorum.

Durum iyice ciddileştiği için tekrar tekrar yazıyorum kusura bakmayın. fakat hala bir çözüm bulamadık ve kedi yeni yılda sokakta kalacak.

3-4 aylık bu dişi yavruyu geçen ay önce moda'da bir cafenin önünde bulmuşlar. gözlerinde yoğun enfeksiyon olduğu için öylece bırakıp gitmek istememişler. veteriner gerekli tedaviyi ve aşılarını uygulamış. şuan gözlerinde bir sorun yok. sağlığına kavuşunca neşesi de yerine gelmiş. oynamayı ve kucakta uyumayı çok seviyor. agresif bir doğası yok. oldukça uysal ve sevimli bir yavrucuk. kedi okşamayı, mıncırmayı, kucakta mırlatmayı sevenlerin bu yavruyla iyi anlaşacağına eminim.

arkadaşım yeni yıl itibari ile almanya'ya döneceği için yavruya kalıcı bir yuva arıyor. bulamaması durumunda almanya'ya götürmeyi düşünmüştü ama hem masraflar hem de prosedürlerin katılığı sebebi ile şuan mümkün görünmüyor. eğer bakacak biri bulunamazsa sokağa bırakılacak.

çözüm ve önerileriniz mesaj atabilir yada zavetn.z@gmail.com e-posta adresinden bana yazabilirsiniz.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.