[]

Daha önce hiç kullanılmamış telefon hattı satılıyor mudur? (Turkcell)

Arkadaşlar yeni kontörlü bir hat alacağım. Turkcell olacak.

İnternette hattın daha önce başka biri tarafından kullanılıp iptal edilmiş olma ihtimalinin yüksek olduğu yazıyor. Telefon bayisi kullanılmamış dese bile siz müşteri hizmetlerini arayıp bu konu hakkında bilgi alın diyor forum sitelerinde. Çünkü bayi yalan söyleyebiliyormus.

Peki ota boka gizlilikten dolayı bilgi veremiyoruz diyen müşteri hizmetlerini arayıp "telefon bayisindeyim, yeni hat alıyorum, numara 0539#######, kontrol eder misiniz daha önce biri tarafından kullanılmış mı" desem bilgi verirler mi ki?

 
Bilgi vermezler. Kesin bilgi.


  • eylul  (27.12.18 11:30:57) 
Kullanilmamis hat hem de hazir kart bulmak imkansiz. 0561 ve 0516 prefixleri var, trabzonspor ve bursaspor taraftarlari icin acilmis istersen alabiliyorsun. (Lakin faturali)
Turk telekom ve bimcell'de sifir hat bulman mumkun.

  • river song  (27.12.18 11:35:40) 
satılan hatlar en az 3 senedir kullanıma kapalı oluyor.


  • orpheus  (27.12.18 23:35:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.