[]

bu pour over porseleni niye bu kadar pahalı ya?

aynı porselenden kupa satıyorlar 10 liraya bunların en ucuzu 80 90 lira. bu niye böyle anlam veremedim daha ucuzu yok mu bu şeyin?
 
fakirler kullanmasın diye :))


  • theseachange  (26.12.18 23:36:35) 
fakirler ne kullanıyor ondan alayım?


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (26.12.18 23:46:13) 
3ü 1 arada


  • theseachange  (27.12.18 00:18:23) 
bende filtre kağıdı var bir yerlerden elime ulaşmıştı. metal huniye takıyorum kağıdı öyle kahve demliyorum bazen :))


  • birsürüsorumvar  (27.12.18 00:27:05) 
aliexpress'ten aldık biz, ucuz orada.


  • kobuzchu kiz  (27.12.18 10:42:16) 
kahve keriz silkelemek için güzel bir sektör. hipster'lerin çantası da kahvesi de sakalı da saçı da her bi şeyi şeqil ve über masraflı. sadece bi kahve öğütücü el değirmeni 250-500 tl arası. ben de bi bakınmıştım ama zengin içeceğine dönüştürdüler resmen kahveyi. yeni akım kahve demleme teknikleri öküz gibi masraflı. insanlar 8-10 tl bi bardak kahveye vermeyi de normal karşılar olmuş. kimse zengin olmadığının farkında değil. hiç gerek yok. kısık ateşte ağır ağır pişen türk kahvesine devam.


  • hasmetizm 2046  (27.12.18 11:24:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.