[]

kedimiz çiş kaçırıyor

annemlerdeki kedimiz dünden beri biraz keyifsizmiş bir kenarda oturup hiç kalkmıyormuş. kucağa alınınca çiş kaçırmış, azıcık da ishalmiş iki gündür, ıslak mamadan oldu sanmışlar. annemle konuştuğumda iştahı pek yok ama yemek yiyor az bişiy dedi. kedimiz 19 yaşında, şu an veterinere gidiyor. annem çok üzgün, ben de işteyim elim kolum bağlı çok da üzüldüm. ne olmuş olabilir?
 
98 yaşındaki anneannem de çiş kaçırmaya başlamıştı, halsizleşmesi de normal. kediniz yaşlanmış maalesef. 19 ciddi bir yaş.


  • habarbey  (26.12.18 16:20:12) 
hayvancağız çok yaşlı yav, normal bence artık. :/


  • nice tnetennba  (26.12.18 16:24:52) 
güncelleme: veteriner yaşlılık dolayısıyla kasların zayıflamasıyla alakalı böyle münferit olaylar yaşayabilirsiniz demiş, fiziksel bir rahatsızlığı görünmüyormuş. maşallah diyin teyzeye <3


  • evde liyakat kalmamis  (26.12.18 16:36:50) 
Maşallah :)

Kediniz insan olsaydı 94 yaşında olacaktı, yani diğer arkadaşların da dediği gibi normal bir durum.

Çok iyi bakılmış kedinize size(daha doğrusu annenize) de maşallah :) bir ara nasıl beslendiğine vs değinirseniz iyi olur, bizlere de faydanız dokunur.
  • Fusha  (26.12.18 18:19:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.