Simulator Oyunları

Uzun zamandır oyun oynamıyorum. Oynayabileceğim zamanlarda da herhangi bir simulatör oyunu alıp oynayayım diyorum. Steam üzerinden oynanabilecek, tavsiye edebileceğiniz oyunlar hangileridir?

  • işimdeyim gücümdeyim  (25.12.18 14:06:57)
Mountain, dağ simülatörü.
Ucuzdur kesin.Küfretmek yok ama. :)

Ciddi, vakit ayırmak istediğin bir şeyler istiyorsan Banished var, sararsa baya götürür. Cities skylines hala yeni içeriklerle devam ediyor, biraz pahalı gelebilir bu.
  • diyanet takvimi  (25.12.18 14:09:08)
@işimdeyim gücümdeyim

O kadar oyunda indirim var, farming simulatör'de çok az bir indirim olmuş. Sanırım oyun yeni çıktığı için. Bir süre daha bekleyeceğim sanırım. Bu oyun benim de dikkatimi çekmişti.

@diyanet takvimi

Banished ve Cities Skylines güzel seçenekler gibi duruyor şimdilik. Üstelik ikisi de indirimde.
  • bitchesaintshit  (25.12.18 14:17:47 ~ 14:23:46)
Oxygen not included'ı atlamışım, simülasyonla beraber mühendisliğe ilgi duyuyorsan buna kesin bakmalısın, bu da görece ucuz ve sanırım daha eğlenceli.
Bir de bana hep önerildi, ilgi çekici duruyor ama oynamadım bunu: Prison Architect

  • diyanet takvimi  (25.12.18 14:22:20 ~ 14:22:30)
Tycoonlar var onları oynayabilirsiniz (en son mad tower tycoon oynamıştım, güzeldi)

  • kojonotsuki  (25.12.18 14:32:46)
euro truck simulator 2. steam'de indirime girmişti son gördüğümde.

  • sir gawain  (25.12.18 14:33:45)
Tam simülatör sayılmaz ama yine de hayatta kalma simülatörüne yakın bir deneyim olarak store.steampowered.com

  • siyah giyen adam  (25.12.18 14:45:26)
ev tamiri-temizliği yapılan bi tane vardı, eğlenceli gelmişti bana. adını hatırlamıyorum ama:/

  • cemiyetin ünlü siması  (25.12.18 14:53:28)
Euro truck simulator 2 +harita dlc leri+ logitech g27

  • arenas  (25.12.18 16:15:16)
Bir kere daha düşündüm de, Farming Simulatör iyi olurdu aslında ya. 50%-60% olsa da alsam ama şimdilik öyle bir şey olmaz sanırım.

Euro Truck aldım ve başka bir simulatör oyunu hakkında da bakınıyorum öyle.
  • bitchesaintshit  (26.12.18 00:41:46)