[]

Tarçın yeni yuva arıyor - Yakacık, İstanbul

Arkadaşımın dünyalar tatlısı, munis ve sevgi dolu calico kızı Tarçın'ın, annesi maalesef astım ve koah tanısı aldığı ve tedavisine başlandığı için yeni bir yuvaya ihtiyacı var. 6 yaşında, bütün aşıları tamam ve kısırlaştırılmış. Mama olarak royal canin kısırlaştırılmış kedi maması ve haftada 1 kez de yaş mama yiyor. Annesiyle birlikte uyumayı ve arada canı isteyince kendini sevdirmeyi seven akıllı uslu bir kedicik. En geç Ocak ayının ilk iki haftası içinde yeni ailesine kavuşmak ister. Anadolu Yakası'nda ilgilenen arkadaşlar varsa iletişim için:

dr.trn@hotmail.com

resimler çıkmamış, şuradan görülebilir:

eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.