[]

Taahhütlü abonelerin bile kotası kalkacakmıș?

Turkcell superonline taahhütlü abonelerin bile kotasının kalkacağını söylemiş.

Ben Eylülde 2 yıl taahhüt verdim. 59 TL ye 25 mbit hız 50 gb kota.

Akk kalkıp hız düşmeyecek demişler de geri kalan 21 ay 59 TL ödemeye devam mı edicem, taahhüt varken zam yapabilirler mi?

Çünkü aynı pakete yeni aboneler 90 tl öderken ben 2 sene daha 60 ödetmezler heralde burası Norveç değil Türkiye çünkü, taahhüt olsa da zammımıza koyarlar diye düşünüyorum.

Var mı bu konu hakkında bilgisi?

 
tv reklamlarında mevcut aboneler de fiyat farkı olmadan faydalanacak diyordu. tabi yerine kota falan gelir muhtemelen. türk telekom bu, illa ki bir yerden geçirir.


  • lazpalle  (25.12.18 12:20:25 ~ 12:22:33) 
@lazpalle

Türk Telekom hız düşürme yapacakmış, yok ilave paket bilmem ne uzun bir açıklaması vardı da anlatamam tam şimdi.

Turkcell de diyor mi öyle ilave paket bilmem ne falan yok diye açıklama yapmış.
  • Cesario  (25.12.18 12:24:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.