Ablaya hediye önerisi?

Merhaba arkadaşlar

Yakin zamanda ablamın hamile olduğunu öğrendik. Ailemize torun/ yeğen kategorisinde dahil olacak ilk üyemiz olacak. Haliyle hepimiz çok heyecanlıyız. Ablamsa heyecanin yaninda biraz gergin sorumluluklarınin artacağını düşündüğünden. Bende ablama minik bir hediye almaya karar verdim yüzünü birazcık da olsa güldürecek bir şey.

Çok büyük bir bütçe ayırmadım haliyle 50 lira civarında ne alabilirim sizce?

Benim aklıma bir çift bebek patikleri geldi olur mu bilemedim ama. Birde cinsiyeti belli olmadığı için renk sorunsalı da var ne renk almak icap eder?

Cevaplar için çok teşekkür ederim şimdiden.

şöyle ki
kadının zaten içi dışı bebek hamilelik ürünleri olacak.
ablanın sevdiği, hamilelik ve bebek dışında bir şeyi hediye olarak almanı öneririm.
  • teritori  (25.12.18 11:43:07)
Amigurumi oyuncak alabilirsin.

  • nax  (25.12.18 11:43:39)
Bence da hamilelik döneminde zaten herkes onu sadece bu sıfatıyla önenseyecek, bari siz bu kadar yakını olarak, onun kişiliğine hobilerine yani kısacası özgür zamanlarına dair bir hediye verin, kesinlikle hamilelik veya bebekler ile alakalı olmasın. Siz de böyle yaparsanız hamilelik sonrası depresyon kaçınılmaz olur.
İlla hamilelik ile ilgili bir hwdiye alacaksanız, ablanızın eşine bebek bakımı ile ilgili kitap alın, ablanız hiç değilse daha rahat bir hayat sürer.

  • mavicorap  (25.12.18 11:54:48)
mavicorap ve teritori +1

  • fotrsapka  (25.12.18 12:09:08)
Valla çok haklıymışsınız ben düz mantık diyerek hamilelikle ilgili patik alacaktım. Sormam iyi olmuş.

O vakit müzik kutusu mu alsam? Ya da kar küresi filan? Ablam kendi zevkleri konusunda bir çok şeye sahip. Yani spesifik bir şey bulmam güç olacak.
  • Amaranta ursula  (25.12.18 12:14:50)
dnr'da mutluluk ajandasi diye bir sey var. bence eglenceli. 60kusur lira.

  • jimicik  (25.12.18 12:36:25)
nax +1.
amigurumi oyuncak aldım geçen kendime. deli mutlu oldum. gören de bayılıyor.
rastgele örenler de oluyor. avmden ya da instagramda fotoğrafını görüp alabilirsin. çok ciciler. 50 liralık olanlar minik olur, o da şirin.
  • lovemyself  (25.12.18 13:27:27)
tema'ya bağışta bulun (30 tl). ablanın adına ağaç dikilsin sertifikasını hediye edersin. bundan daha anlamlı bir hediye olamaz.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (25.12.18 13:32:30)
Hamilelikle ilgili bir hediye önereceğim ben de. Hamileler için t-shirtler var. Normalde giydiği bedende alıyorsunuz, sadece karın kısmı lastikli yapıldığı için genişliyor. Pamuklu kumaştan üretiliyor ve boyaları zehirsiz. Bir bakmanızı öneririm. Mama Cool Design diye ararsanız bulursunuz internette. Çok tatlı mottolar içeren kartlardan da hediye olarak gönderiyorlar t-shirtlerle birlikte. Rahat bir doğum olsun, yeğeniniz sağlıkla doğsun ve büyüsün.

  • mysweetloleeta  (25.12.18 14:03:09)