[]

poligona giden var mı?

izmirdeyim, gitsem işlem nasıl oluyor?
direkt atış yapabilir miyim? daha önce hiç silah kullanmadım 
İstanbul'da olsan gel beraber gidelim derdim, ne zamandır gitmiyorum silah belimizde pantolon tüyü doldu anasını satayım.

Gidince daha önce silah kullanmadığını refakat edilmesini söyle, ki zaten kendi silahınla gitmezsen refakat edeceklerdir.

Çok fazla tabanca seçip kafa karıştırma, bir adet güzel (kime göre) tabanca seç ve atışlarını emniyet kurallarına riayet ederek yap.

Tetik ve namlu disiplini en önemli kurallar, önce bunları ezberle.
  • John Bloor  (24.12.18 16:17:19) 
Az daha bekle askere gidince ateş edersin, ben sivile döneyim g3 alıcam bi tane dursun evde çoghoş.


  • birfincankahvedahaisteyenadam  (24.12.18 16:39:53) 
Çiğli'de poligon var, eğitim de veriyorlar.

@birfincankahvedahaisteyenadam gerçekten g3 sahibi olabileceğini düşünmüyorsun herhalde değil mi? :D
  • awareim  (24.12.18 18:58:06) 
Y.rak gibi afedersin hiç keyifli değil.


  • japon askeri  (24.12.18 22:10:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.