[]

Seyahat konulu bir blog oluşturmama yardım edebilecek biri var mı acaba?

Elimde bir sürü materyal var. Yazı, fotoğraf, video.. Satın almış olduğum bir domain ve wordpress premium hesabı da var. Yalnız tema oluşturmak, menü eklemek gibi şeyler beni aşıyor. Şu an Nepal'in himalayalarla çevrili bir hippi kasabasında vakit öldürüyorum ve elimdeki bu zamanla üretken bir şey yapsam daha iyi olur diye düşünüyorum. Özetle bir web designer'a ihtiyacım var. Blog tamamen ingilizce. İngilizce ve türkçe yazıp çeviri seçeneği eklemeyi düşünmedim değil ama herhangi bir menü bile oluşturamamış biri olarak bu beni hayli aşıyor. Buna zaman ayırabilecek, benimle skype vs üzerinden beraber çalışıp hiç değilse oluşturulan temayı nasıl kullanacağımı öğretebilecek biri varsa lütfen fiyat vs bilgileriyle birlikte sözlük veya email üzerinden iletişime geçmekten çekinmesin. Herkese iyi günler dilerim! =)

email: schoolsareprisons@hotmail.com


 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.