[]

Virtual Machine yerine

Evdeki masaüstü bilgisayarıma uzaktan bağlanıp işleri onun üstünden yürütebilir miyim ?.
Macbooka windows kurmak ve windowstan ziyade programların büyüklükleri aşırı yer kaplıyor ve bilgisayar sanal makine çalıştırırken önemli ölçüde kaynak tüketiyor.

Sanırım uzaktan bağlantıda sadece internet bağlantısı gerekli (en azından mac için)

Bu iş için statik ip almama gerek var mı ?. Örneğin bir hafta evde olmayacağım ve bu sürede desktop sürekli açık kalacak ancak mac açılıp kapanacak. Olası bir elektrik kesilmesi durumunda evdekiler bilgisayarı yeniden açabilir.

 
teamviewer.


  • sutlu nescafe  (22.12.18 23:36:23) 
aynen tw. hesap aç. pc ekle. otomatik başlat.


  • qobel  (23.12.18 01:06:29) 
www.realvnc.com

vnc connect'i kontrol edeceğiniz bilgisayara kurup, vnc viewer ile başka bilgisayardan bağlanabilirsiniz.
  • faithless  (23.12.18 14:58:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.