[]

dudak yarası

bunu en hızlı şekilde iyileştiren krem, karışım vs nedir?
 
nasıl bir yara? uçuksa uçuk kremleri var. ısırılma yarasıysa onun için ayrı var. kesikse çok ayrı değil, standart yara merhemleri iş görür.

ama sakın sarımsak falan süreyim deme uçuksa, bi boka yaramıyor.
  • Bruce  (21.12.18 23:24:36) 
@Bruce kurumuştu ve dayanamayıp soydum :(


  • tabirimekruh  (21.12.18 23:26:55) 
yattığın odayı nemli tut yeniden kurumaması için. peteğe ıslak havlu bu konuda en güzel çözüm. eczanelerde dudak kuruması için kremler satılıyor ruj tarzı.
ben kullandım, faydasını görmüştüm.

  • aslindasorunumpsikolojik  (22.12.18 00:19:40) 
Katı kakao yağı. (normalde katı olur zaten ama sıvısını da yapmışlar ondan dedim) Aktarınızdan isteyiniz.


  • birsürüsorumvar  (22.12.18 00:29:18) 
dudak kremi ve kesinlikle artik dokunmamak, dudak kremini devamli uygula, ama dandirik birsey olmasin dogru duzgun bi markanin besleyici bir kremi olsun, parlatici falan gibi birsey olmasin.
bu aralar protein agirlikli beslenirsen daha hizli iyilesir, sekerden de kacin. fakat meyve yemeye devam edebilirsin.
ben kendi adima yaralar cabuk iyilessin istedigimde buna benzer bir protokol uyguluyorum.
  • mavicorap  (22.12.18 00:33:08) 
terramicin a.k.a. sari merhem


  • aydonno  (22.12.18 01:16:10) 
kuruma sebebi nem olayı. eczaneye gidip koruyucu iste. besler ve nemli tutar. kesin çözüm, tecrübeyle sabit.


  • baldan kaymak  (22.12.18 01:47:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.