[]

Doğum günü/yeni yıl hediyesi için 40 öneri lazım

Erkek arkadaşım için özel bi doğum günü/yeni yıl planlamak isterken fikre ihtiyacım var.

Minik manevi değeri olan esprili çok sayıda hediye versem örneğin bana 40 adet hediye fikri verir misiniz. Yaş 40.
1 diyerek yazalım lütfen saygılar

 
40 tane manevi değeri olan hediyeyi ayarlamak için bence 1 haftadan daha fazla zamana ihtiyaç var.

devlet bahçeli gibi hesap kitap yapmanın manası yok. bi tane manevi değeri yüksek hediye versen de olur bence. 40 çok ya.

40 tane fidan diktirilebilir ama. tema vakfına bağış.
  • Delay Fuze  (21.12.18 21:23:10) 
Bir. Yazıyla 1.


  • [GODDARD]  (21.12.18 22:42:46) 
kirmak icin demiyorum; fikir baska, fikri baskalarina sormaniz baska tuhaf... ilk defa isitmiyorum da bu fikri... facia.

40 diyorsunuz, ayrica...

butce vermeyi bilmiyorsunuz ama...
  • e haliyle  (21.12.18 22:58:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.