[]

Enpara vs. CEPTETEB

Bu kapışmada hangi ata, neden oynardınız ?
 
cepteteb tercih ederim vergi-devlet-harç ödemeleri var,enpara'da sadece ticaride var bireyselde yok.


  • jactantia  (20.12.18 18:11:33) 
Enpara. Kullanımı daha pratik. Cepteteb o konuda kötü.


  • Delay Fuze  (20.12.18 18:51:34) 
ikisini de kullanıyorum ama ceptetebin mobil şubesini sevemedim bir türlü. enpara çok daha basit ve kullanışlı.


  • hadsafhada  (20.12.18 18:54:28) 
yurt dışında sunduğu avantajlar ve belirli havaalanlarında sunduğu hızlı geçiş hakkı yüzünden cepteteb burun farkıyla önde benim için. ama biraz iri bir burun.


  • sanat guresi  (20.12.18 22:24:22 ~ 22:24:34) 
Banka hesabı olarak enpara kullanıyorum. Ama kredi kartında cepteteb. Teb kampanya anlamında çok daha dinamik ve kazançlı.


  • baal  (20.12.18 22:36:13) 
iki ata birden oynarım. madem beleş, alır denerim, hangisi hoşuma giderse onu kullanırım.

tohumuna para mı saydım amk.
  • babilbaligi  (21.12.18 09:55:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.