[]

Beyler haniminiza yilbasi hediyesi ne alacaksiniz?

Riske girmeden parfum alip gecsek mi yine?
 
Ben hediye kutusu yapıyorum, içinde 4 farklı tür hediye var. Mesela 4'ün biri kitap, 10 tane kitap var. Diğerlerini yazmıyorum okuyabilir burayı.


  • reyals  (20.12.18 15:18:08) 
Ben de parfüm alacağım.


  • battal gemalmaz  (20.12.18 15:33:24) 
Begendigi bi ayakkabi var onu alacagim.


  • Boris  (20.12.18 15:52:24) 
Bizde yılbaşı hediyesi yok Noel hediyesi olacak. Neyse efendim 2 adet Iittala MuminMugg kahve kupası, 1 tane büyük Voluspa mum, 1 adet Xiaomi smartwatch, bir Valrhona iki de Vivani çikolata var.


  • bos gezenin bos ustasi  (20.12.18 15:57:15) 
aldım bile. kuzey ışıklarını izlemeye gideceğiz.


  • cemiyetin ünlü siması  (20.12.18 16:08:10) 
www.instagram.com şurdan bir şeyler bakılabilir


  • gadlemler  (21.12.18 21:04:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.