[]

Hasanpaşa-Acıbadem (Kadıköy) 3+1 kiralık daire

Hasanpaşa-Kadıköy’de (Acıbadem caddesine yakın) 4 yıldır kirada oturduğumuz evden 31 Aralık tarihine kadar çıkmayı planlıyoruz.

Konum olarak;
Akasya avm’ye 20 dakika
Acıbadem metroya 10 dakika
Söğütlüçeşme metrobüse 15 dakika
Ayrılık Çeşmesi metro ve marmaray’a 20 dakika yürüme mesafesinde,

Daire özellikleri;
4 katlı binanın 2 katı
3 oda + 1 salon + 2 kapalı balkon
Çelik kapı + pimapen
Kombi ısıtmalı,
Aidat 25TL/ay
1800 lira kira
Banyosu geniş, duşakabin + küvetli
Fiber altyapısı yok, mevcutta kablonet kullanıyoruz.

İlgilenen olursa ev sahibi ile görüşmesine aracılık edebilirim.
Detaylar için basskul@gmail.com üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.