[]

Bayilere satış işi ne demek? (general mobile firma)

Arkadaşlar bugün aradılar da. Merkez ofisinde çalışılıyormuş. Haftasonu tatil, 8.30-18.30 mesai. Gerçi evime 1 saat uzaklıkta olduğu için evden çıkış-geliş saatim 07.00-20.00 diyeyim ben size. Her neyse:

Prim sistemi havuz. Yani diyelim belli bir kota veriliyor. Bütün elemanların sattığı satış toplanır ona göre bakılır hedef tuttu mu tutmadı mı diye.

Türkiye genelinde bayiler var, müşterilerimiz dedi anlatan, sen yeni müşteri bulmakta zorlanmayacaksın zaten dedi.

SORU: Sizin bir fikriniz var mı, bu iş nasıl bir şey?

Çağrı merkezi usülü telefonla arayıp toptan satış mı yapmaya çalışcam telefon bayilerine?

Çağrı merkezi işlerine kıl oluyorum çünkü. Oturduğun yerden türkiye geneli deyince kadın, telefonla arayıp satmak dışında başka bir yöntem yoktur galiba?

yarın bunu sorayım ben, boş yere görüşmeye gitmeyeyim.

 
GM satan bayileri arayıp stok var mı, eksikler neler, hangi cihazların stokları kritik öğrenip o bayiye sipariş yazacaksın, thats all


  • odyofil  (19.12.18 21:30:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.