[]

Koltuk altı temizliği yapınca kaşıntı tutuyor. Normal mi bu?

1-2 gün ciddi şekilde kaşınıyor. diğer zamanlar kaşıntı yok.
Jiletle yapıyorum. Normal mi bu? 
jilet yapma, tüyler geri çıkarken batık yaptığı için kaşınıyorsundur. bir de kullandığın deo da kaşıntı yapıyor olabilir pudralı vs ise.


  • su nanesi  (17.12.18 20:08:16) 
Su nanesi dogru yazmis. Normal yani. Dus alirken tahris etmeden keseleyin, gecer


  • 65 derece  (17.12.18 21:01:50) 
ters yönde mi kesiyorsun?


  • sttc  (17.12.18 23:10:46) 
emin değilim, yani ters yönde olabiliyordur.


  • livaneli_kadir  (18.12.18 00:01:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.