[]

odaklanamamak

hiçbir şeye 4 dakikadan daha uzun süre odaklanamıyorum. kendimi çok zorlarsam 6 dakikaya kadar çıkabiliyorum ama çok kritik bir sınav vs. olmadıkça asla ötesine geçemiyorum.

biraz araştırdım(6 dakika kadar hehe) ama çoğu sitedeki öneriler 'yauuv sorumluluğunuzun farkına varsanız her şeyi çözersiniz aslansınız siz' seviyesinde

bu soruna nasıl bir çözüm gerekli? ne yapmalı, ne yapmamalı? bu illetin çözümü mutlaka ilaç kullanmak mıdır?

 
internet yüzünden oluyor.


  • silver apple  (17.12.18 01:47:39) 
Bunu çözünce milyarder oluyorsun zaten. Kolay gelsin


  • zxcd  (17.12.18 01:56:27) 
(bkz: dehb) ihtimalini dusundun mu?


  • mula  (17.12.18 03:42:48) 
interneti keyfi olarak günde yarım saatten fazla kullanmamak, aşırı müzik dinlememek, varsa herhangibi bir bağımlılık bundan kati bir şekilde kurtulmak bunun çözümüdür.


  • ssiradanbirigibi  (17.12.18 13:48:34) 
hekim gormelisiniz.


  • e haliyle  (17.12.18 14:00:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.