[]

Hangi bulut servisini tercih ediyorsunuz ?

ve neden ?
 
google drive, erişimi kolay, stabil, ücretsiz.


  • proteus  (15.12.18 00:08:00) 
Onedrive, Microsoft Office üyeliğimle 1 TB ekstra alanı var. Windows integrasyonu iyi, online kullanmak da rahat dahili office siteleri ile birlikte. Daha nolsun.


  • Haldamir  (15.12.18 00:09:35) 
onedrive, özel bir nedeni yok.


  • candide  (15.12.18 00:25:55) 
google drive, android telefonum var. zaten uzun yıllardır google servislerine aşinayım. hepsiyle güzel uyumlu çalışıyor.


  • dox  (15.12.18 00:32:42) 
dropbox

cunku seviyorum onu. datalarim uzerinden kar yapmiyor.
  • Leonardo~Da~Vinci  (15.12.18 01:14:21) 
Dosyalar için dropbox, telefon yedekleri için icloud, notlar için evernote.


  • roket adam  (15.12.18 01:25:37) 
drive ve icloud

drive 20 gb'ta yükseltmişim zamanında güvenlik testlerini yapa önere millete beleş alan için hiç fena değil. Gmail ile kardeş kardeş güzel çalışıyorlar aynı alanı kullanıp, başka bir hosting kullanmadan direkt drive ile mail eklentisi olarak da dev dosyalar göndermeme izin veriyor hoş bişe.

icloud da apple veriyor işte, yalnızca cihazlar arası yazılım senkronu, fotoğraf senkronu ve yedekleme için kullanıyorum. Kuş kadar bişe veriyordu zaten.
  • hedep  (15.12.18 01:36:39) 
onderive mecburiyetten ama param olsa kesin dropbox kullanirdim. en iyisi o bence. cunku on demand ozelligi daha iyi calisiyor ve link almak cok kolay.


  • dokunmakalbime  (15.12.18 14:09:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.