[]

2019'da Atatürk havalimanından uçuş

1 Ocak tarihinden itibaren Atatürk'ten artık uçuş olmayacak mı? 12 Ocak için Ukrayna havayollarından bir bilet alacağız da, arama yaparken İstanbul Atatürk diye çıkıyor, ayrıca havalimanı kodu da IST olarak gözüküyor. Yeni havalimanının kodu ISL imiş. Bu uçuş ocakta Atatürk'ten mi gerçekleşecek yani? Havayolu şirketi 1 Ocak'ta artık bu uçuş yeni havalimanından gerçekleşecek diyebilir mi?
 
Komple taşınma tarihini erteliyorlar. Eğer listede yazıyorsa oradan uçurur. Farklı havalimanına geçirirse de haber verir.


  • lcha  (12.12.18 15:54:28) 
Uia yeni haber etti, 1ocaktan itibaren yeni havalimanindan ucacak diye


  • kuehles blondes  (12.12.18 16:00:00) 
British Airways de yapmış açıklamasını 28 Aralık'ta son kez Atatürk'e uçuyoruz diye. Yalnız bu konuda asıl muhatap THY'nin hala net bir açıklama yapmamış olması ve bilet satışlarını hala atatürk üzerinden yapıyor olması çok garip. Hiç taşınacaklarmış gibi durmuyorlar.


  • bi mekan  (12.12.18 16:44:57) 
Taşıma en erken Nisan'da, muhtemelen Haziran'da olacak.


  • cakabo  (12.12.18 17:01:26) 
yaz aylarında uçuşu olan 2 tane uia atatürk biletim var. isl bilet fiyatları can yakıyor :/


  • gocuklu madonna  (12.12.18 17:02:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.