ufak tefek cinayetler

e ne oldu sonu. 3-4 bölüm izledim sonra bıraktım. Bi özet geçebilir misiniz

Instagram hesabindaki videolari izle. Baya güzel özet oluyor.

  • chitosan  (12.12.18 12:46:42)
edip'in katili arzu'ymuş, geçen sezon finalinde edip arzu ile pilatesçi burcu'nun banyoda kavga ettiklerini, arzu'nun burcu'yu bıçakladığını gördüğünü, polise gideceğini söyledi diye arzu edip'in kafasına o meşhur yukarıdaki açık pencereli odada sert vazoyla vurarak öldürmüş, edip de bu darbeyle açık pencereden düşmüş.

ikinci sezonun başında diziye katılan pelin'le merve'nin gençlik arkadaşları kerim ile emre olaylara daldı, emre bu cinayeti çözdü.
arzu bundan haberdar olunca bir gece vakti, koşu alanında koşan emre'yi arabayla ezip öldürmek istedi ama tam o anda pilatesçi burcu da yine arabayla arzu'yu dik kesen açıyla gelip, çarpıp öldürdü.

serhan'ın amcasının eşi geldi şebnem aksak diye bir kadın, amca ölmüş, kadının amcadan oğlu var, aksaklar'a bir erkek torun geldi de kendi oğlu geriye düştü diye dellendi, merve'yle serhan'ın boşanmasını engellemeye çalıştı, oya'nın çocuğu evlilik içi çocuk haline gelip iyice meşrulaşmasın diye ama başaramadı.

bu yüzden iyice dellenip sarhoş halde oya yokken bakıcıyı alt edip onun evine girdi oğlunu kaçırmak için. bakıcı oya'ya haber verdi, oya hızla yetişti evde boğuştular, şebnem oya'yı arkasından fularla boğarken oya bütün yaşadıklarının ve sevdiklerinin gücüyle direndi ve hamle yaparak fulardan kurtuldu ama geriye ittirdiği şebnem yere kafasını çarptı, orada öldü. bu yüzden oya içeri alındı ama nefsi müdafaadan dışarı çıktı tekrar.

mutlu sonla bitti. merve ile serhan boşandı. merve gençlik aşkı kerim adil sağlam'la birlikte eski büyük evinde. serhan oya ile evlendi, düğüne merve ve kerim de geldi, barış imzaladılar. pelin taylan'la evli ve mutlu kaldı aynen devam. mehmet karavan aldı, çocuklarıyla geziyor.

pilatesçi burcu, emre'yle nikah masasına kadar geldi, sarı komiser adam, arzu'nun öldürülme olayını çözüp düğünü bastı burcu'yu masadan kaldırdı ve götürürken masada kalan damat emre evet diyerek evlenmelerini sağladı. emre, burcu'yu hayatını kurtardı ve pelin'i severken de yanında kaldı diye baya seviyor, hapse ziyaretine gidiyor.
  • ucurumdanasagiyadogruyuvarlananyaprak  (14.12.18 17:03:05 ~ 17:06:58)