[]

başlıkta soyadı değiştirme

merhaba,

ismim sözlükte başlık olarak açık. ancak ayrıldığım için soyadım değişti. eski soyadıma geri dönmem gerekiyor. yazar olarak kaç kere mesaj attım, talebim hep reddedildi.sizce ne yapmalıyım? araya adam mı sokayım?


 
değiştirmemeleri bana normal geliyor.
ünlü biri misiniz?
en son ihtimal başlığa (bkz: eski isminiz buraya gelecek) şeklinde bir entry girin.
  • işimdeyim gücümdeyim  (10.12.18 16:56:36) 
bende başlık taşıma yetkisi var, denerim şansımı, mesaj atarsın


  • prasinos  (10.12.18 16:56:45) 
sözlükte o isim soyisim sana tahsis edilmediği için değiştirmemeleri normal. yasemin ergene'nin soyadı da evlendikten sonra özilhan oldu. ama sözlükte her iki başlık da mevcut.


  • himmet dayi  (10.12.18 17:02:06) 
dm'den ilgili başlıkları yollarsan direkt seninle ilgili entry'leri taşıtmayı deneyebiliriz.


  • zgrydn  (10.12.18 17:03:42 ~ 17:04:47) 
senden sadece bir tane yok ki, başlık sana tahsilli değil. garip bir istek olmuş. sorry.


  • der grund  (10.12.18 17:03:53) 
(bkz: ) bu işe yarıyor zaten. Bundan sonra bkz verilen başlıktan devam ederler.


  • shangrilla  (10.12.18 17:12:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.