[]

kulak deliklerimin her seferinde insanüstü bir hızla kapanması

Kulaklarımı çok küçükken deldirdiğim delikler haricinde her deldirdiğimde 1 gün küpe takmazsam hemen kapanıyor. Çıldıracağım. En son 1 ay önce deldirdim, dün ilk kez 1 gece küpe takmadım. Sadece 1 gece. Şuan bu deliklere küpe takamıyorum. Benim neden haftalar boyunca küpe takmasam bile kapanmayacak kulak deliklerim yok? Bu sizde de böyle mi? Doktora mı gideyim yani çok saçma, 1 ay önce deldirdiğim kulaklarım yalnızca 1 gecede kapanıyor.
 
Titanyum küpeler alarak hiç çıkarmadan kullanmayı deneyin bir süre. Örneğin küçük noktalar veya küçük halka küpeler, diğer deliklere başka şeyler taksanız dahi çok dikkat çekmez, uyumsuz olmaz. Sorunuzun cevabı değil ama ben biraz direkt olarak "çıkarınca kapanıyorsa çıkarmayın" şeklinde yaklaştım, o sebeple de titanyum olması gerekir.


  • sopiro  (10.12.18 14:54:01) 
Tamamen kapanmiyordur, siz zorlamiyorsunuzdur bence.


  • kuehles blondes  (10.12.18 15:21:21) 
Parmak aralarindan pence de cikiyor mu?


  • acemi  (10.12.18 15:37:27) 
iki üç ay titanyum ya da gümüş küpe sürekli dursun, zamanla çok küçükken deldirilenler gibi oluyor.


  • bitse de gitsek  (10.12.18 16:00:54) 
5 ay önce deldirdiydim kulağımdaki küpeyi ben de akşam banyo öncesi çıkardım ve ertesi akşam uğraştığımda çok zor taktım.
Ki bu 5 ay süresince kulağımı hiç boş bırakmamıştım.

Ya mesela geceleri küpe takmak istemiyorum ama kap or korkusundan minik top küpelerden takıyorum mecburen devamlı.

Ben de bilemiyorum ne zaman bitecek bizim bu büyük çaresizliğimiz:(
  • su olsam ates olsam  (10.12.18 20:01:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.