[]

patlak önleyici sıvı şu ürün müdür?

urun.n11.com

şurada tarif edilen ürün bu mu oluyor:

"ben kullanıyorum. içlastik sıvısı diyede söylenir.ancak fransız sibop(iğne sibop)la kullanamazsın.araba sibop şart.olay basit.önce lastiğin sibop iğnesini söküyosun.sıvının şişesinin ucu füze gibidir zaten.sibobun içine rahat boşaltabilmek için.bir şişeyi takribi olarak yarısını öne yarısını arkaya boşaltıyosun.sibop iğnesini geri yerine takıyosun.lastiğine havayı basıp sürmeye devam ediyosun bu kadar basit."

 
çok incelemey üşendim.
ancak bu normal lastiği korumak için içine sıkılıan bişey gibi durtuyor. diğeri (patlayınca kullanılan) farklı diye biliyorum
bence bu zırvalıklara değmez. içinde sıvı olan lasitkler acayip hantal. normal zırhlı lastik biraz pahalı olsa da nispeten daha iyi. ancak meşhuuur şıvalbe maraton da tam bir yaz lastiği. yağmurda kullanırsan 5 dakkada bir düşersin. daha düzgün hybrid lastikller var. yine şıvalbe maraton ama gt 365 diye bir modeli var. 4 mevsim. ama lanet şey (en son) türkiyede yok.
www.schwalbe.com
yardımcı olamadım ama fikir verdim.
  • i dont know i dont care  (10.12.18 20:20:25) 
aa gelmiş
www.hepsiburada.com
ama teki 340 tl :) gerçi sadece 60 dolar. yani pahalı değil. ama teşekkürler dolar kuru :)
bu arada tabii ki tek fiyatı bu.
  • i dont know i dont care  (10.12.18 20:21:36) 
evet. linkte attığınız ürün lastik patlamasını engelleyen bir sıvı. presta siboplarda da kullanılabiliyor aslında. ama kullanmak için bir çıt teknik lazım. sıvı formda olduğuna bakma oksijenle temas halinde katılaşıyor dolayısıyla iç lastiğe koyduğunuzda da bir miktar katılaşacak, yani lastiğin içinde su varmış gibi olmayacak. bunu yapmak yerine kullandığınız bisiklet türünü yazarsanız uygun lastik seti önerebilir, ve hatta belki satabilirim :)


  • Tears of Devil  (10.12.18 20:27:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.