[]

Hangi Tıraş Makinesi

folyo başlıklı diyorlar sanırım, onların çakmasından kullanıyordum 3-5 tane alıp kullanıyordum bozulana kadar baya da gidiyorlardı (byron marka) çok memnundum fakat fiyatları 30 lirayı görmüş. Pazarlık ettim 20 liraya vermediler.
Başka yerde de bulamadım.

Şimdi tekrar oraya gitmeyeyim, bi' tane o modelin iyisinden alayım diyorum ama...

0 kessin, 0 kesemeyecek kadar uzun olan kılları kısaltma zımbırtısı olsun. ıslak traş edebilsin ve ucuz olsun.

haftada 1 -2 kere filan kullanırım. braun 1 serisi sanırım bu kıstaslara uyuyor ama onunda 50 tane 1 modeli varmış. hangisi ?

 
12 yıllık pilipis marka tıraş makinem ilk günkü gibi çalışıyor pilipslere bak istersen. Çeşitli modelleri var.

Tıraş bu arada. Traş değil.
  • mahone  (08.12.18 20:43:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.