[]

ben-mesaj-olay

Merhaba,

sözlükte ben-mesaj ve olay butonlarım çalışmıyor. Yani olay ışığı yanıyor mesela ama tıklayamıyorum. mesaj kutuma giremiyorum ve profilimi görüntüleyemiyorum. duyuruyu açtığımda burada da giriş butonuna tıklayamadım, mecbur adres çubuğuna yazarak girdim hesabımla. bu sorunu yaşayan var mı? yaklaşık 1 saattir bu şekilde.


 
ctrl+f5, cookie'leri temizlemek, browser'ı kapatıp açmak, farklı browser'da açmaya çalışmak gibi şeyler denedin mi?


  • tepedeki psychedelic adam  (07.12.18 00:32:04) 
evet, onların hepsini denedim. eklentileri durdurdum açtım vs, ama işe yaramadı. şu an birden çalışmaya başladı. anlamadım ben de.


  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (07.12.18 00:59:32) 
sözlüğe şu sorunsallar özelliği dün akşam o saatlerde geldi aslında. yani belli ki bi güncelleme yapıldı. belki onunla alakalı bi sorun olmuştur, sonra bunu fark edip çaktırmadan düzeltmişlerdir filan.


  • tepedeki psychedelic adam  (07.12.18 09:09:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.