[]

Arabaların Aynalarındaki Kırmızı 'Sinyalcik'

Selamlar, bazı lüks arabaların aynalarının ucunda kırmızı küçük bir led var, arada yanıp sönüyor, trafikte denk geliyorum. Bir çeşit kör nokta sinyali mi bu?
 
Evet


  • hayati cozemeyen adam  (06.12.18 21:14:14) 
Sahane bir sey. Teyp yerine tum arabalarda bundan olsa keske.


  • brkylmz  (06.12.18 21:27:41) 
Bazi araclarda o uyari aracin icinde a sutununda da olabiliyor.


  • battal gemalmaz  (06.12.18 21:35:08) 
vay amk, böyle bir proje düşünüyordum, adamlar yapmış.


  • giovanne  (06.12.18 21:58:35) 
2010 model arabalarda falan görüyordum ben onu yeni yeni daha da yaygınlaşmaya başladı


  • argent dawn  (06.12.18 22:08:58) 
Bahsettiğiniz şeye yeni kasa Volvo XC90'larda denk gelmiştim. Örnek olarak XC90'ı sollarken aracın sol dikiz aynasının ucunda kırmızı bir ikaz beliriyor. Bu anladığım kadarıyla hangi dikiz aynasında yanıyorsa o tarafta araç olduğunu gösteriyor.

edit: youtu.be şurada görebilirsiniz.
  • diskopat  (06.12.18 22:46:26 ~ 22:49:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.