iPad Bozulunca Ne Yapıyoruz?

10 senedir iPad kullanmaktayım. İlk defa bozuldu. Şifre girme ekranında şifrenini son hanesini girince donup kalmaya başladı. Kurtarma yapınca da etkinleştirme başarısız diyor.

Bu aletler bozulunca bilgisayarcıya mı gidiyoruz? Yoksa Zorlu Apple'den randevu mu alacağız?

Teşekkürler

Düzeltme: İpad 10 yıllık değil. Şuan Air 2 kullanıyorum. 10 senedir ilk defa bir iPad'de bozulma oldu onda nyazdım.

ben şahsen 10 senelik ipad e masraf yapmak istemezdim.

hiç bişey olmasa 200 300 çekecekler sırf apple olduğu için.

telefonculara güven olmuyor, servise götürsen onlar da kol gibi geçiriyor, bence yenisini al.

hem servis için de randevu alacaksın da günü gelecek de gideceksin. öyle al hemen git olmuyor.
  • killerbee  (05.12.18 21:23:31 ~ 21:24:22)
yeni ipad alıyoruz.

  • sutlu nescafe  (05.12.18 21:23:59)
Apple care müşteri hizmetlerini arayabilirsin. 0 (216) 282 15 11

Yazılım sorunu ile ilgili ise yardımcı olurlar, etkinleştirme hatası internete bağlanamadığı için çıkar genellikle.

Donanım sorunu varsa çok masraf çıkartabilir ve değişim ücretine size şu an piyasadaki ürünü verebilirler. Bazen daha uyguna geliyor sıfır ürün almaktansa değişim ürünü almak.
  • osmanyueksel  (05.12.18 21:32:54)