[]

Apple cihazlarıyla Spotify vs Apple Music

Hangisini tercih edersiniz veya ediyorsunuz ?
Cihazlardan kastım macbook ve iphone 
Apple music hoşuma gitmemişti zamanında. Biraz zayıf gibi. Spotify’ın koyu teması da hoşuma gidiyo. Appla music’i deneme sonrası bırakmıştım. Spotify’ı yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum


  • Delay Fuze  (04.12.18 23:57:50) 
Spotify kat kat iyi. 3 yıldır kullanıyorum, apple music'i 1-2 ay kullanmıştım


  • sanquis  (05.12.18 00:12:29) 
Spotify daha kullanisli.


  • her giriste sifresini unutan adam  (05.12.18 00:37:32) 
Apple Music ilk çıktığında -yanlış hatırlamıyorsam- 3 ay kadar ücretsiz premium vermişti. Zaten halihazırda Spotify Premium kullanıyordum, o 3 ay apple music'i denedim ama süre bitince spotify'a geri döndüm.


  • battal gemalmaz  (05.12.18 00:40:12) 
Ben de herkes gibi 3 ay Apple Music deneme surumunu kullanip sonra biraktim. Kullandim derken 2-3 kere ya acmisimdir ya acmamisimdir. 2014'ten beri Spotify kullaniyorum fazlasiyla memnunum.

1-2 haftaya Apple Watch alacagim. Saniyorum Spotify orda oldukca zayifmis, hatta Watch app'i kisa sure once cikmis diye biliyorum. Durum oyleyse Apple Music'e dogru kayabilirim.
  • elon  (05.12.18 01:28:01) 
Spotify bana da daha kullanışlı geliyor ama sanki çok çok az bir farkla Apple music'in ses kalitesi daha iyi gibi geldi. Airpods ve Sennheiser kulaklıklarla kullanıyorum.


  • orient blue  (05.12.18 08:38:56) 
An itibariyle her ikisinde de Spotify tercih ediyorum. en önemli iki sebebi müzik kalitesi ve öneri isabet oranı.


  • babilbaligi  (05.12.18 09:42:29) 
İkisini de kullandım, spotify kullanıyorum. En büyük sebebi spotify connect.


  • roket adam  (05.12.18 10:02:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.