Sağlıklı beslenmek

Gidip fast food gömmeme motivasyonunuz nedir? Tanrılar pizza burger falan istiyor..

böyle şeyleri yedikçe yersin. yemedikçe yemezsin.

  • alperz  (03.12.18 21:44:22)
Evet haklısın yemedikçe hiç yemiyorum, yedikçe.. pizzacıdan selamlar

  • istenmeyen evlat  (03.12.18 21:56:08)
Herkes de sağlıklı beslenecek diye bi kural yok bazısı sağlıklı beslenmeyi tercih eder bazısı etmez, edenler içinde özel bi motivasyon gerekmez basit bi tercih meselesi bu, işin içine motivasyon gerekliliği giriyorsa o iş olmaz zaten.

  • angelus  (03.12.18 22:00:29)
fast food sağlıksız beslenmek demek değil ki. manken gibi kızların günde 3 öğün pizza ve hamburger yediğini görebilirsin avm yemek katında.

  • diffarentiationation  (03.12.18 23:01:36)
Motivasyonum yok sevmiyorum öyle bir çırpıda hazırlanmış vıcık yağlı saçma yiyecekleri.

  • catch the arrow  (03.12.18 23:37:45)
www.eksiduyuru.com
Valla ben de yakında zamanda uyandım, onlarca makale okudum, youtubedan yerli yabancı doktor videoları izledim. İnsan başına gelmeden anlamıyor. Fast food bildiğin çöp. Amerika'nın 3de biri yüksek tansiyon hastası imiş, nedeni belli fast food. Şeker konusunda bizim toplumda büyük farkındalık oluştu, fakat tuz konusunda aynı seviyede değiliz. Tuzu da çıkarmak lazım.

  • neverletyougodown  (04.12.18 01:12:44)
normalde umarsızca gömerim pizza hamburger.
ama son birkaç aydır kilo verme yarışmasına katıldığım için, bu yaşıma dek hiç olmadığım kadar motive ve iradeliyim. Yani benim motivasyonum, yarışmak. :)

  • herşeyi soran adam  (04.12.18 15:49:56)