[]

ekside her seyin basligi var ya

iste kahve icmelik, bulusmalik, fuckbuddylik falan.

bi de multiplayer oyunlar icin acsak da basligini ne koysak?
bilgisayar oyunu oynamalik arkadas veritabani mi olcak :D

jargon biseybiseylik arkadas veritabani herhalde
eksisozluk.com

 
Multiplayer oyuncu veritabanı


  • ovungec zeus  (02.12.18 14:50:49) 
Multiplayer oyuncu veritabanı diye açarsanız isim soran standart bir anket olur. doğrusu "multiplayer oyun oynamalık arkadaş veritabanı" olmalı.


  • shangrilla  (02.12.18 16:40:59 ~ 16:41:41) 
oynamak istediğiniz oyunun başlığına girip yazmanız yeterli kesin birkaç kişi ekliyor. ekstra başlık ekstra kirlilik oluyor bence.


  • undertaker  (02.12.18 17:49:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.