[]

Kyk geri odemem e devlette gorunmuyor

Kyk geri odememim ikinci ay odemesini 25 kasimda ziraat atmsi aracili ile yaptim (son odeme tarihi 30 kasim) ancak e devlette uzun bi sure gozukmedi ben de 30 kasima kadar bekledim belki ay sonunda gozukur diye ama simdi henuz odenmemis ve 0.22 kurus gecikme zammi islenmis. Daha once boyle bi durumla karsilasanlar olduysa ne yaptiniz?
 
Dekont duruyordur diye tahmin ediyorum. Kykyi arıyorsun ve soruyorsun. Gerekli bilgiyi alamazsan il kyk müdürlüğüne gidiyorsun.


  • westblack  (01.12.18 07:57:46) 
Bende de olmuştu buna benzer bir durum. Sisteme geç düşüyor ödemen gecikme zammı ekleniyor ama sonra siliyorlar. Sistemle ilgili olduğu için kafana takma...sen ödeme yapınca dekontu sonraki aya kadar elinde tut yine de ne olur ne olmaz.


  • tociess  (01.12.18 09:26:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.