[]

iş görüşmesinde dikkat edilecek hususlar

özellikle sizin yaşadığınız ve söylemek istediğiniz neler acaba?
 
Rahat ol
Ben bu işe muhtacım başka işte yapamam gibi hissettirme. Çalışma saatleri ve maaşı vurgulayarak sor

  • zxcd  (30.11.18 20:03:41) 
Dekolteye bakma, bilerek yapiyorlar dusme tuzaga.
sonra bin tl dusuk giriyorsun.

  • acemi  (30.11.18 20:24:01) 
bir keresinde ben bir kisiyi mulakat yapiyordum. birkac soru sordum, cevap veremedi. sonra ay ben cok utandim deyip masanin altina filan girdi.

halbuki bana bilmiyorum dese yeterliydi, cunku zaten zor bir soru sormustum. neden boyle sacmaladi anlamadim.

diyecegim o ki, oldugunuz gibi gorunun, bilginizin sinirlarini bilin ve cevaplarinizda ayaklariniz yere bassin. bence is gorusmesi icin en onemli seylerden biri bu.
  • tannen  (30.11.18 22:15:06 ~ 22:15:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.