Ankara Koru - Beşevler ulaşım

Günaydın!

Koru’dan Beşevler’e gitmek için hangi durakta aktarma yapabiliyoruz?

Teşekkürler.

metro ile koru-kızılay.

kızılay'da inip ankaray'a geçiyorsunuz. bir üst katta. aşti yönüne binip beşevler'de iniyorsunuz.
  • kibritsuyu  (30.11.18 08:27:39)
Koru - Kızılay hattına binip kızılayda inin. Oradan Ankaray'a binip Beşevler durağında inebilirsiniz. Daha kolay bi yolu olmalı ama.

  • kablelvuku  (30.11.18 08:27:48)
bence daha kolay bir yolu yok. hiç trafiğe girmeden en kolay yol bu. eğer armadanın oradaki metro durağından aştiye geçiş açıldıysa ki ben duymadım öyle bir şey oradan aştiye geçip ankaray ile beşevler yine.

  • undertaker  (30.11.18 08:58:51)
Eskişehir yoluna yakın tarafta iseniz veya yakınınızdan Ulus Rüzgarlı&Denizciler dolmuşları geçiyorsa Sabancı Kız Yurdunda inip yürüyerek Beşevler'e ulaşabilirsiniz. Alternatif olsun size.

  • grobet  (30.11.18 09:24:49 ~ 09:25:04)
ulus-sıhhiye dolmuşuna binip Beşevler ankaray durağının orada inebilirsiniz.

p.s. ineceğiniz yerden mesafe 800 metre imiş. google haritalar 10 dakika yürürsünüz diyor. önünde inersiniz dememiştim zaten.
  • babilbaligi  (30.11.18 10:26:15 ~ 11:33:16)
beşevler durağının önünde geçmez dolmuş. ancak sabancı kız yurdundan ya da bahçelievler ankaray durağından 5 dk da yürüyebilirsiniz.

  • patates  (30.11.18 11:23:32)